U përfol për lidhje me DJ Sardin, Jonida Vokshi zbulon një tjetër mashkull të jetës së saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:29 23-02-2019 U përfol për lidhje me DJ Sardin, Jonida Vokshi zbulon një tjetër mashkull të jetës së saj (FOTO)

Prej disa kohësh, moderatorja e njohur Jonida Vokshi po përflitet për një lidhje me Dj e famshëm, Sardi.

Mirëpo, pavarësisht shenjave dhe thashethemeve, çifti nuk e kanë pohuar. Jonida e ka mohuar në mënyrë automatike, ndërsa Sardi ka lënë një hije dyshime tek fansat.

Megjithatë bukuroshja e ëmbël, gjatë ditës së sotme ka bërë një surprizë për ndjekësit e saj në “Instagram’. Ajo ka publikuar një foto me vëllain e saj, të cilin askush nuk e njihte më herët.

‘Gëzuar djali im i pashëm! T’du shumë!’, shkruan Vokshi, duke i uruar atij ditëlindjen.

Ndërkohë ajo çfarë vihet re është ngjashmëria që ata kanë me njëri-tjetrin.

Screenshot_2.png

Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024588108062744
array(1) { ["section"]=> string(101) "u-perfol-per-lidhje-me-dj-sardin-jonida-vokshi-zbulon-nje-tjeter-mashkull-te-jetes-se-saj-foto-153934" }