U përfol për lidhje mes tij dhe Soni Malajt, Landi i ‘WSF’ shpërthen ndaj mediave rozë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:20 01-02-2016 U përfol për lidhje mes tij dhe Soni Malajt, Landi i ‘WSF’ shpërthen ndaj mediave rozë

Roland Hysi, ish-pjesëtari i grupit të njohur West Side Family ka shpërthyer ndaj mediave rozë, për shkak të thashethemeve të përhapura kohët e fundit.

Landi është përfolur për një lidhje me këngëtaren simpatike Soni Malaj, por kjo e fundit i ka hedhur poshtë këto zëra, duke theksuar se mes tyre ekziston vetëm një miqësi e vjetër.

Më pas ka reaguar edhe Landi, i cili ndryshe nga Soni ka preferuar të jetë më i ashpër në reagimin e tij, por që ka marrë edhe aprovimin e koleges. 

landii.png

*Postimi i Landit në Instagram

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011343002319336
array(1) { ["section"]=> string(89) "u-perfol-per-lidhje-mes-tij-dhe-soni-malajt-landi-i-wsf-shperthen-ndaj-mediave-roze-31502" }