U përfol për lidhjen me vajzën e ish-prokurorit Sollaku por Ledri Vulës i publikojnë sms-të me Dorina Gegiçin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:28 05-09-2015 U përfol për lidhjen me vajzën e ish-prokurorit Sollaku por Ledri Vulës i publikojnë sms-të me Dorina Gegiçin Ledri Vula dhe Dorina Gegiçi

Ledri Vula prej kohësh është përfolur në media për një lidhje me vajzën e ish-prokurorit Theodhori Sollaku, Adela Sollaku por ndërkohë në rrjetet sociale po qarkullojnë mesazhe mes tij dhe modeles Dorina Gegiçi.

Hackerat kanë sulmuar instagramin e Gegiçit dhe kanë shpërndarë mesazhet e saj mes reperit ku qartësisht duket se mes tyre së paku ka flirt.

Nuk dihet vëretësia e këtyre mesazheve por ndërkohë as njëri e as tjetri nuk kanë reaguar edhe as i kanë përgënjeshtruar mesazhet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092310905456543
array(1) { ["section"]=> string(115) "u-perfol-per-lidhjen-me-vajzen-e-ish-prokurorit-sollaku-por-ledri-vules-i-publikojne-sms-te-me-dorina-gegicin-20026" }