U përfol për një kalim te Barcelona, mbrojtësi i njohur flet për të ardhmen

Publikuar tek: sport, më 00:55 11-01-2018 U përfol për një kalim te Barcelona, mbrojtësi i njohur flet për të ardhmen

Milan Skrinjar është një nga mbrojtësit më të mirë të momentit dhe për këtë arsye ai është në lupën e disa prej skuadrave më të njohura të Europës.

Mediat folën për një interesim të fortë të Barcelonës që thuhej se i kishte bërë dhe një ofertë shumë të mirë ekonomike.

Por është vetë mbrojtësi zikaltër që i është përgjigjur këtyre zërave duke mohuar çdo gjë. Ai ka shprehur dashurinë e tij me Interin dhe ngjyrat zikaltër.

"As që e çoj ndërmend, jam tepër i kënaqur që ndodhem këtu dhe dua të luaj sa më shumë të jetë e mundur me ngjyrat zikaltër”, është shprehur Skrinjar.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089871883392334
array(1) { ["section"]=> string(81) "u-perfol-per-nje-kalim-te-barcelona-mbrojtesi-i-njohur-flet-per-te-ardhmen-106150" }