U përfol se e tradhëtoi me ish-deputetin, reagon për herë të parë burri i Rudina Dembacajt (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:15 22-09-2019 U përfol se e tradhëtoi me ish-deputetin, reagon për herë të parë burri i Rudina Dembacajt (FOTO) Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj

Prej ditës së djeshme në mediat rozë po qarkullon lajmi se aktorja Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin Aleksandër Varfaj.

Dyshohet se shkak për këtë ndarje është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj me një ish-deputet të Kuvendit të Shqipërisë. Identitetin e të cilit për arsye privatësie, mediat nuk e kanë zbuluar, por nga ajo çfarë thuhet është problematik.

Mirëpo, fill pas këtyre lajmeve ka reaguar ish- bashkëshorti i Rudinës, Aleks, i cili ka publikuar në InstaStory një video ku shfaqet me këtë të fundit dhe vajzën e tyre, Viktorian në një park lojërash. Ata shihen teksa po argëtohen së bashku dhe pavarësisht ndarjes, duket se dyshja ruajnë marrëdhënie të mira. Dy zemrat e vendosura në video e konfirmojnë edhe më tepër raportin e tyre të afërt.

Gjithçka mbetet për t’u pare gjatë ditëve në vazhdim.


foto 3.png

foto 4.jpg

foto 2.jpg

foto 1.pngSondazh

Article Logic
Execution time: 0.023636102676392
array(1) { ["section"]=> string(101) "u-perfol-se-e-tradhetoi-me-ish-deputetin-reagon-per-here-te-pare-burri-i-rudina-dembacajt-foto-179412" }