U përfol se është në lidhje me DJ Sardin, zbulohet partneri i Jonida Vokshi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:01 18-05-2019 U përfol se është në lidhje me DJ Sardin, zbulohet partneri i Jonida Vokshi (FOTO)

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Ajo ka folur për herë të parë për partnerin e saj, duke treguar ka njohur gjatë xhirimeve të filmit ‘O sa mirë’ dhe se do të martohen shumë shpejt.

‘Unë me Besnikun jam njohur tek seriali ‘O sa mirë’ pasi ishim të dy pjesë e kastit. Ishim në fillim miq dhe duke u njohur, duke kaluar kohë bashkë, u dashuruam. Ishte si dashuri me shikim të parë pasi kishte një lloj shkëndije’, tha Vokshi.

-640-0-5ce06a52b1381.jpg

-640-0-5ce06a51b277f.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036454916000366
array(1) { ["section"]=> string(86) "u-perfol-se-eshte-ne-lidhje-me-dj-sardin-zbulohet-partneri-i-jonida-vokshi-foto-164823" }