U përfol se është në një LIDHJE me vajzën e RAMËS, Gent Cakaj thyen HESHTJEN

Publikuar tek: aktualitet, më 22:59 23-04-2019 U përfol se është në një LIDHJE me vajzën e RAMËS, Gent Cakaj thyen HESHTJEN

Prej disa kohësh në disa media afër opozitës është spekuluar se ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj po bashkëjeton me vajzën e kryeministrit Rama, Rean.

I pyetur nga Fevziu mbrëmjen e sotme, Cakaj ka mohuar zërat dhe i ka quajtur dashakeqë.

Ai është shprehur se kjo çështje do të kalojë në gjykatë dhe se është një gënjeshtër absolute.

‘Kjo është absolutisht i pavërtetë, dashakeqe dhe autorët e kësaj akuze do ballafaqohem në gjykatë. Është një akuzë që vjen nga armiqtë e kryeministrit Rama. Është një gënjeshtër absolute, vjen për të njollosur… Është produkt i një fantazie të shfrenuar”, tha ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072541236877441
array(1) { ["section"]=> string(82) "u-perfol-se-eshte-ne-nje-lidhje-me-vajzen-e-rames-gent-cakaj-thyen-heshtjen-161604" }