U përfol se është shtatzënë, Genta Ismajli reagon për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:08 12-09-2019 U përfol se është shtatzënë, Genta Ismajli reagon për herë të parë

Ditën e djeshme qarkulloi në media lajmi se këngëtarja Genta Ismajli është shtatzënë.

Sipas aludimeve të fundit, ajo është zhdukur nga jeta publike dhe rrjetet sociale për ta mbajtur të fshehtë këtë fakt.

Mirëpo, mbrëmjen e shkuar këngëtarja ka hedhur posht të gjithë zërat duke publikuar në Instastory disa video, ku shfaqet nga një darkë me miqtë.

Genta duket më në formë se kurrë dhe vërehet që jo vetëm që nuk është shtatzënë, por as nuk është zhdukur nga rrjetet sociale.

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Screenshot_3.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01348090171814
array(1) { ["section"]=> string(72) "u-perfol-se-eshte-shtatzene-genta-ismajli-reagon-per-here-te-pare-178157" }