U përfol se ishte bashkuar me Mozzik, Loredana fotografohet me të dashurin e ri?! (EMRI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:51 28-05-2020 U përfol se ishte bashkuar me Mozzik, Loredana fotografohet me të dashurin e ri?! (EMRI) Zuna - Loredana

Pak ditë më parë, u përfol se Mozzik dhe Loredana ishin bashkuar, për të festuar së bashku me vajzën e tyre, festën e Bajramit.

Nga fotot që ata publikuan, u vu re se si Mozzik dhe Lori, kishin veshur pantallona të njejta. Si duket Loredana "ia kishte marrë borxh" ish-burrit të saj.

Por duket se “ribashkimi” i tyre ka qenë vetëm për hir të vogëlushes, Hana. Sapo Mozzik është larguar, Loredana ka takuar reperin Zuna.

Në foton e publikuar çifti shfaqet ulur në kafe teksa bisedojnë të përqëndruar. A është kjo një bisedë mes miqsh apo mes tyre ka diçka më tepër? Kjo mbetet për t'u parë në vijim.

foto.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011096954345703
array(1) { ["section"]=> string(85) "u-perfol-se-ishte-bashkuar-me-mozzik-loredana-fotografohet-me-te-dashurin-e-ri-208154" }