U përfol se la burrin për boksierin muskuloz, reagon ashpër Dajana Shabani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:55 12-11-2019 U përfol se la burrin për boksierin muskuloz, reagon ashpër Dajana Shabani

Moderatorja e njohur Dajana Shabani, prej disa kohësh është në një lidhje me boksierin, Kamer Maloku.

Ata janë gjithmonë në qendër të mediave rozë, duke u komentuar deri në detaj.

Së fundmi, është përfolur se Dajana ka lënë bashkëshortin për boksierin.

Mirëpo, këtë gjë moderatorja nuk e ka pëlqyer dhe ka reaguar përmes një postimi i Instastory.

‘Nuk kam lënë burrin për një tjetër, se nuk jam aq pa karakter sa të prish familjen për pasion’, ka shkruar Shabani duke mohuar zërat.

Screenshot_12.png

640-0-5d6125df11b9c-1.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.27330183982849
array(1) { ["section"]=> string(80) "u-perfol-se-la-burrin-per-boksierin-muskuloz-reagon-ashper-dajana-shabani-185677" }