U përfol se u nda nga Tuna, Patris Berisha sqaron njëherë e mirë të vërtetën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:01 03-12-2017 U përfol se u nda nga Tuna, Patris Berisha sqaron njëherë e mirë të vërtetën (FOTO)

Tuna dhe Patris Berisha janë çifti më i komentuar në media. Kohët e fundit ata janë përfolur se janë ndarë, ndërsa dyshimet e para i ka hedhur Tuna, pasi ajo ka fshirë nga lista e ndjekësve në rrejetet sociale, Patrisin.

Më pas ishte sërish kjo e fundit, e cila u komentua në mediat rozë se prej disa ditësh është larguar nga shtëpia ku jetonte me Patrisin dhe së bashku me djalin janë shpërngulur në Shkup.

Mirëpo, me anë të një fototje të postuar në Instagram, Patrisi ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet lidhur me këtë fakt. Ai ka publikuar një foto ku shfaqet me Tunën dhe të dy përkëdhelin Tianin e vogël.

“Lumturi”, shkruan Patrisi duke i dhënë kështu fund thashethemeve të përhapura për ndarjen e tyre. 

1.PNG

 

64446-640-0-5a2328822d922.jpg

 

64448-640-0-5a2328822dcf7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019860029220581
array(1) { ["section"]=> string(87) "u-perfol-se-u-nda-nga-tuna-patris-berisha-sqaron-njehere-e-mire-te-verteten-foto-101744" }