U përfol se u ndanë, por komenti i Eros Grezdës 'i thotë të gjitha'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:28 21-07-2020 U përfol se u ndanë, por komenti i Eros Grezdës 'i thotë të gjitha' Grezda - Marashi

Oriola Marashi momentalisht po shijon pushimet dhe disa momente të bukura ajo i ndan me fansat e saj në Instagram.

Në foton e fundit vihet re një koment i futbollistit Eros Grezda: ”Zjarr, zjarr”. Me këtë koment, Grezda tregon edhe një herë simpatinë e tij ndaj modeles.

komenti.jpg

Dyshja në fjalë përflitej se ishin ndarë, por siç duket, çifti po kalon momentet më kulminante të lidhjes. Dhuratat e  ndërsjellta, like dhe komente është ajo që vërtetojnë më së miri marrëdhënien mes tyre.

Për momentin janë një nga çiftet më të komentuar të shoëbizz-it shqiptar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Enca ka gati këngën me reperin, por ka një kusht
»
Article Logic
Execution time: 0.012667894363403
array(1) { ["section"]=> string(71) "u-perfol-se-u-ndane-por-komenti-i-eros-grezdes-i-thote-te-gjitha-214547" }