U përfolën për një lidhje dashurie, Bora Zemani fotografohet për herë të parë me Donaldin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:58 16-03-2019 U përfolën për një lidhje dashurie, Bora Zemani fotografohet për herë të parë me Donaldin

Kohët e fundit është përfolur për një lidhje dashure mes moderatorës së njohur Bora Zemani dhe aktorit të humorit Donald Vishaj.

Moderatorja i mohoi këto thashtetheme duke pohuar se në jetën e saj nuk ka asgjë të re pas ndarjes nga bashkëshorti me të cilin ka dhe një djalë.

Por ditën e djeshme  Bora për herë të parë poston një foto ku shfaqet me Donaldin dhe vëllaine  tij binjak Romeon.

’3-shat’ është përshkrimi i Borës e cila ka lënë pa zbuluar se çfarë po përgatisin të tre së bashku.

 

auto_-640-0-5c8c3399650fa1552721774.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.073687791824341
array(1) { ["section"]=> string(95) "u-perfolen-per-nje-lidhje-dashurie-bora-zemani-fotografohet-per-here-te-pare-me-donaldin-156614" }