U përfolën si FITUESE të festivalit në RTSH, publikohen dhe fshihen këngët e Elvana Gjatës dhe Arilena Arës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:46 09-12-2019 U përfolën si FITUESE të festivalit në RTSH, publikohen dhe fshihen këngët e Elvana Gjatës dhe Arilena Arës Elvana Gjata dhe Arilena Ara

Më në fund janë publikuar këngët më të përfolura të edicionit të 58-të të Festivalit në RTSH.

Pas spekulimeve se fituesja ishte paracaktuar ende pa çelur siparin festivali, tani menduam se mund të dëgjonim me veshët tanë dhe të vlerësonim vetë produksionet e artisteve.

Por sapo u lançuan këngët e Elvana Gjatës dhe Arilena Arës, ato menjëherë u fshinë.

Ndërkohë festivali pritet të mbahet në datat 19, 20 dhe 22 dhjetor në Pallatin e Kongreseve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075390338897705
array(1) { ["section"]=> string(101) "u-perfolen-si-fituese-te-festivalit-ne-rtsh-publikohen-kenget-e-elvana-gjates-dhe-arilena-ares-188874" }