U përfshi në fushatë, ministrja teknike hetim për drejtoreshën e PS-së

Publikuar tek: aktualitet, më 08:13 06-06-2017 U përfshi në fushatë, ministrja teknike hetim për drejtoreshën e PS-së Pranvera Resulaj, Drejtoresha e Tatimeve në Vlorë

Ministrja teknike e Financave, Helga Vukaj ka kërkuar hetim për drejtoreshën e Tatimeve në Vlorë, Pranvera Resulaj.

Mësohet se Resulaj akuzohet se është përfshirë në fushatën elektorale. Ministra e Financave Helga Vukaj i ka kërkuar Prokurorisë hetim të drejoreshës së Tatimeve. 

Shumë drejtorë, të LSI-së dhe PS-së ditët e fundit janë pushuar nga puna nën akuzën e përfshirjes në fushatën elektorale./Newsbomb.al/ 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet i riu me 80 doza heroinë, shikoni si i kamuflonte për të mos rënë në sy (FOTO)
Drogë me varkë përmes Digës së Komanit, policia e Shkodrës kap “mat” babë e bir »
Article Logic
Execution time: 0.010372877120972
array(1) { ["section"]=> string(75) "u-perfshi-ne-fushate-ministrja-teknike-hetim-per-drejtoreshen-e-ps-se-81390" }