U përlot në emision për Xheisonin, Olti Currit nuk i del inati, tallet keq me Alketa Vejsiun (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:39 30-04-2019 U përlot në emision për Xheisonin, Olti Currit nuk i del inati, tallet keq me Alketa Vejsiun (VIDEO)

Blogeri i njohur Olti Curri deklaroi publikisht se nuk i pëlqen fakti që moderatorja Alketa Vesiu publikoi pamje nga shtëpia e rrënuar e Xheison Baftit, "Tarameles" së "Në kurthin e Piter Pan".

Olti dhe Alketa kanë replikuar me njëri-tjetrin gjatë këtyre dy ditëve, ndërsa mbrëmjen e djeshme moderatorja u përplot në emision, teksa tha se është rritur edhe vetë në një shtëpi të tillë.

Mirëpo duket se blogerit nuk i ka dalë inati, pasi është tallur sërish me Alketën.

Ai ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke kërkuar në google "Kur qau Niçja" dhe më pas e fshin atë për të shkruajtur "Kur qau Alketa".

Kjo ishte edhe replika e fundit e Oltit, i cili duket se nuk ka ndërmend "të lëshojë pe".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068240165710449
array(1) { ["section"]=> string(103) "u-perlot-ne-emision-per-xheisonin-olti-currit-nuk-i-del-inati-tallet-keq-me-alketa-vejsiun-video-162433" }