U përlpas dje me motor dhe mohoi gjithçka por ka një detaj të rëndësishëm që tradhton Bjordin e Big Brother

Publikuar tek: aktualitet, më 11:31 17-02-2017 U përlpas dje me motor dhe mohoi gjithçka por ka një detaj të rëndësishëm që tradhton Bjordin e Big Brother

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e djeshme pranë kompleksit Dinamo në Tiranë.

Një automjet tip “Renault” është përplasur me një motorr që drejtohej nga ish konkurrenti i Big Brother Bjordi Mezini. Bjordi nxitoi të përgënjeshtronte lajmin duke i cilësuar portalet si “kancer” por është një detaj që tradhton Bjordin dhe është pikërisht emri i tij.

Bjordi Mezini ka ndryshuar emrin  dhe tashmë quhet George Balla. Kjo është dhe arsyeja se pse në raportimin e policisë dukej sikur kishim të bënim me një tjetër person.

Ajo që nuk dihet ende është se çfarë e ka shtyrë Bjordin të ndryshojë emrin por me gjasë një arsye të fortë duhet ta ketë. E rëndësishme është megjithatë që ish konkurrenti është në gjendje të mirë shëndetësore pas aksidentit të bujshëm.

bjp.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të miturit arrestohen në sy të prindërve dhe psikologut, policia tregon si ndodhi ngjarja
Plani që do të transformojë Tiranën në 2030-ën, ZBULOHET PROJEKTI (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0097551345825195
array(1) { ["section"]=> string(113) "u-perlpas-dje-me-motor-dhe-mohoi-gjithcka-por-ka-nje-detaj-te-rendesishem-qe-tradhton-bjordin-e-big-brother-69024" }