U plagos së bashku me babain në Fushë Krujë, ja kush është 30 vjeçari që ishte kthyer nga Spanja

Publikuar tek: aktualitet, më 22:01 09-08-2020 U plagos së bashku me babain në Fushë Krujë, ja kush është 30 vjeçari që ishte kthyer nga Spanja 30 vjecari Alban Stafuka qe u plagos ne Fushe Kruje

Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ndodhi në fshatin Larushk të Fushë Krujës, ku bab e bir u plagosën me thikë nga një person i panjohur.

Shefqet dhe Alban Stafuka janë nisur me urgjencë drejt Traumës, me babain që duket në gjendje më të rëndë shëndetësore, ndërsa 30 vjeçari alban stafuka është jashtë rrezikut për jetën.

Newsbomb ka siguruar foton e 30 vjeçarit që ka vetëm pak kohë që është kthyer nga Spanja.


10678751_347183472125854_6323819334352703202_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020498037338257
array(1) { ["section"]=> string(102) "u-plagos-se-bashku-me-babain-ne-fushe-kruje-ja-kush-eshte-30-vjecari-qe-ishte-kthyer-nga-spanja-216623" }