U prek me Covid-19 teksa festonte në jaht ndarjen nga Dhurata Ahmetaj, zbulohet gjendja shëndetësore e Xherdan Shaqirit

Publikuar tek: sport, më 15:32 10-10-2020 U prek me Covid-19 teksa festonte në jaht ndarjen nga Dhurata Ahmetaj, zbulohet gjendja shëndetësore e Xherdan Shaqirit

Xherdan Shaqiri prej disa ditësh rezulton i prekur me coronavirus, teksa mediat e huaja thonë se ai u infektua gjatë kohës kur po festonte në jaht me disa bukuroshe të tjera, ndarjen nga Dhurata Ahmetaj.

Mirëpo tani shqiptar i rritur në Zvicër i skuadrës angleze Liverpool është shëruar. Sipas njoftimit së Federatës Zvicerane të Futbollit, rezultati i testit të dytë për COVID-19 i Shaqirit ka rezultuar negativ.

1.jpg

Shaqiri rezultoi pozitiv në kontrollet rutinore me Kombëtaren disa ditë më parë, dhe ky ishte lajmi i dytë i keq për jetën e tij private pas atij të ndarjes nga këngëtarja Dhurata Ahmetaj.

2.jpg

Në fakt distanca fizike dhe xhelozitë çuan në prishjen e kësaj marrëdhënieje, e direkt pas vendimit futbollisti nga Kosova, nisi pushimet, për t’u fotografuar në një jaht luksoz me miqtë e tij, në Detin Mesdhe afër Formentera.

Futbollisti shihej teksa argëtohej me miqtë, i rrethuar nga disa femra seksi, të cilat dukeshin se e kishin përqendruar të gjithë vëmendjen tek ai. Ishte Dhurata ajo që nisi pushimet e para si vajzë single, por vendin zgjodhi ta mbante të fshehtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013198137283325
array(1) { ["section"]=> string(125) "u-prek-me-covid-19-teksa-festonte-ne-jaht-ndarjen-nga-dhurata-ahmetaj-zbulohet-gjendja-shendetesore-e-xherdan-shaqirit-223347" }