U pretendua si fituese, ja si e priti Fifi vendin e tretë te “Kënga Magjike” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:14 10-12-2017 U pretendua si fituese, ja si e priti Fifi vendin e tretë te “Kënga Magjike” (FOTO)

Që në prezantimin e saj të parë të këngës “Zhurmë”, Fifi u prit mjaft mirë nga publiku dhe u pretendua si fituesja e këtij edicioni.

Mirëpo edhe pse ajo mori vendin e tretë në festival, duket se e ka pritur mjaft mirë.

Fifi arriti të marrë dy kupa në festival dhe për këtë falenderon të gjithë ata që e ndihmuan, duke përfshirë Ardit Gjebrean dhe Aldon Lipe. 

fifi.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02085018157959
array(1) { ["section"]=> string(85) "u-pretendua-si-fituese-ja-si-e-priti-fifi-vendin-e-trete-te-kenga-magjike-foto-102588" }