U puthën në buzë, ja çfarë bëjnë sot dy prezantuesit e Fiksit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:29 06-09-2016 U puthën në buzë, ja çfarë bëjnë sot dy prezantuesit e Fiksit (Foto)

Dje, dy prezantuesit e “Fiks Fare”, duket se ia arritën qëllimit për të tërhequr vëmendjen e publikut duke u puthur në buzë.

Por sot, Devis Muka dhe Dorian Ramaliu kanë vendour që dashurinë t’ia shprehin jo më njëri-tjetrit por velinave bukuroshe të emisionit investigativ.

sdfr4rrgggggot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010113954544067
array(1) { ["section"]=> string(71) "u-puthen-ne-buze-ja-cfare-bejne-sot-dy-prezantuesit-e-fiksit-foto-52110" }