U qëllua gabimisht me armë teksa ecte në rrugë, detaje të reja nga plagosja e 68 vjeçares

Publikuar tek: aktualitet, më 18:09 23-01-2017 U qëllua gabimisht me armë teksa ecte në rrugë, detaje të reja nga plagosja e 68 vjeçares

Shtetasja Besihane Doci nga Elbasani është qëlluar me plumb në gjoks paraditen e sotme teksa ecte rrugës..

Policia bën me dije se dyshohet për plagosje pa dashje gjatë një konflikti që po zhvillohej mes disa personave.

Burime nga policia bëjnë me dije se është identifikuar personi që  ka qëlluar mbi 68 vjeçaren, i cili bashkë me personat e tjerë janë larguar nga vendngjarja.

Banorët kanë rrëfyer se e panë të mbuluar me gjak në rrugë gruan. 68 vjeçarja do të transportohet në QSUT për ndërhyrje të specializuara pasi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia identifikoi autorin e masakrës si dhe shoqëroi në polici 15 persona të tjerë të cilët mund të jenë në dijeni të ngjares.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktorja Ermira Gjata flet për karrierën dhe vajzën e saj Zhakun, ja çfarë e bëri të përlotet në emision
Tre gjykatës nën hetim për korrupsion, biznesmeni durrsak dyshohet se iu preu biletën për në “El Classico” »
Article Logic
Execution time: 0.012902975082397
array(1) { ["section"]=> string(79) "u-qellua-gabimisht-me-arme-teksa-ecte-ne-rruge-detaje-te-reja-nga-ngjarja-66411" }