U rikthye te Milan, MALDINI gati akordin me mesfushorin e gjigantit anglez

Publikuar tek: sport, më 20:38 08-08-2018 U rikthye te Milan, MALDINI gati akordin me mesfushorin e gjigantit anglez

Maldini është rikthyer te Milan dhe menjëherë ka filluar nga puna përsa i përket merkatos.

Sikurse raporton "Sky Sport", kuqezinjtë janë në bisedime për mesfushorin e Chelsea-s, Tiemoué Bakayoko, i cili shihet me shumë rëndësi për të krijuar balancime në mesfushën milaniste.

"Operacioni" mund të mbyllet për shifrën nga 30-35 milion euro.

Kujtojmë që në Itali merkatoja do të mbyllet në 17 gusht, ndërsa në Angli nesër është dita e fundit për të barë "pazare" futbollistësh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028405904769897
array(1) { ["section"]=> string(80) "u-rikthye-te-milan-maldini-gati-akordin-me-mesfushorin-e-gjigantit-anglez-130555" }