U rrëzua nga stadiumi gjatë festimit të golit, ja gjendja e vëllait të Tefik Osmanit

Publikuar tek: aktualitet, më 23:09 09-02-2018 U rrëzua nga stadiumi gjatë festimit të golit, ja gjendja e vëllait të Tefik Osmanit

U luajt sot në Korçë, ndeshja mes Skënderbeut dhe Flamurtarit, e cila përfundoi me rezultatin 1-0.

 

Gjatë momentit të shënimit të golit të ekipit të Skënderbeut, vëllai i Tefik Osmanit, i cili ndodhej në stadium është rrëzuar nga tribuna dhe është dërguar në spital.

Tefiku la mënjeherë lojën dhe u nis gjithashtu për në Urgjencë. Aktualisht gjendja e vëllait të Tefikut është më e mirë dhe nuk rrezikon për jetën. Ai ndodhet ende në spital, por gjendja e tij eshte permiresuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070490837097168
array(1) { ["section"]=> string(90) "u-rrezua-nga-stadiumi-gjate-festimit-te-golit-ja-gjendja-e-vellait-te-tefik-osmanit-109769" }