U shfaqën me të njëjtën veshje në television, Rudina Magjistari kapet me portalet (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:08 02-11-2016 U shfaqën me të njëjtën veshje në television, Rudina Magjistari kapet me portalet (Foto)

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka reaguar ashpër lidhur me lajmin në mediat online për veshjen e njëjtë me moderatoren e “Pro Art” në Channel, Najada Elmazi.

E revoltuar moderatorja quan qesharake portalet të cilat meren me koiçidencën në veshje të dy moderatoreve.

“Sa qeshareke bëhen disa portale, që i kushtojnë kaq shumë rëndësi koinçidencës me veshje të njëjtë të dy prezantueseve. Dhe për më tepër pretendojnë se unë u shqetësokam shumë për këtë fakt (për kolegen nuk e di) Unë jo vetëm që s'më intereson fare, nëse diçka e tillë ndodh, (sepse nuk shoh asnjë problem këtu, përsa kohë ajo që vesh më rri mirë) madje, madje s'e kam fare problem ta vesh të njëjtën veshje disa herë në program, (nëse më pëlqen gjithmonë). Dhe meqë ra fjala, shumë faleminderit butikëve ekskluzive të Tiranës, që na mbështesin neve, njerëzit e ekranit me veshje të bukura, të freskëta e që na bëjnë të ndihemi mirë” shkruan Magjistari.

rudina_magjistari5.jpgrudina_magjistar1.jpgrudina_magjistari2.jpgrudina_magjistari3.jpgrudina_magjistari4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023285865783691
array(1) { ["section"]=> string(91) "u-shfaqen-me-te-njejten-veshje-ne-television-rudina-magjistari-kapet-me-portalet-foto-58227" }