U shtrua me emergjencë në spital, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e VUÇIÇ

Publikuar tek: rajon, më 12:22 17-11-2019 U shtrua me emergjencë në spital, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e VUÇIÇ Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç duhet të reduktojë aktivitetin e tij në muajt e ardhshëm.

Ministri i Shëndetësisë Zlatibor Lonçar raportoi mbi gjendjen fizike të kreut të shtetit serb, i cili përjetoi shqetësimë në zemër ditën e premte.

Lonçar shton se Vuçiç ka patur shqetësime të vogla kronike në zemër. Vuçiç e kaloi me sukses terapinë në zemër.

Ndërkohë, ministri serb i Shëndetësisë Lonçar falenderoi mjekët për kujdesin dhe përkushtimin e treguar ndaj presidentit të Serbisë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076100826263428
array(1) { ["section"]=> string(84) "u-shtrua-me-emergjence-ne-spital-ja-si-paraqitet-gjendja-shendetesore-e-vucic-186175" }