U shtrua me urgjencë në spital, Neslihan Atagul tregon si është gjendja e saj shëndetësore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:45 25-01-2021 U shtrua me urgjencë në spital, Neslihan Atagul tregon si është gjendja e saj shëndetësore Neslihan Atagul

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul është shtruar në spital pasi gjendja e saj shëndetësore nuk ishte e mirë.

Ishte vetë aktorja që bëri me dije se vuante nga sindromën e zorrës së irrituar (koliti spastik) dhe se gjendja e saj shëndetësore nuk lejonte që ajo të vazhdonte serialin ‘Vajza e Ambasadorit’.

Ajo me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar se është më mirë, por ka nevojë për një pushim.

‘Përshëndetje! Siç mund ta shihni unë jam mirë. Së pari ju falenderoj për mesazhet tuaja të mbështetjes, për dëshirat e tuaja, për vizitat, dhuratat dhe lutjet tuaja. Jeni shumë të mirë, nuk më latë vetëm. Faleminderit shumë. Unë po vazhdoj terapinë, jam më mirë, por kam nevojë për pushim,” shprehet aktorja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I tha të lërë kërcimin dhe të martohet, ÇUDIT Albi Nako pas ofendimeve ndaj 40-vjeçares: Ramë dakord t’i bëja një promo
»
Article Logic
Execution time: 0.011116027832031
array(1) { ["section"]=> string(96) "u-shtrua-me-urgjence-ne-spital-neslihan-atagul-tregon-si-eshte-gjendja-e-saj-shendetesore-236341" }