U tall me Balliun në Pogradec, ish deputeti i përgjigjet Ramës: Do të të dalin përgjimet e Bildit në filxhan

Publikuar tek: aktualitet, më 22:21 16-06-2019 U tall me Balliun në Pogradec, ish deputeti i përgjigjet Ramës: Do të të dalin përgjimet e Bildit në filxhan Ish deputeti i PD, Klevis Balliu dhe kryeministri Edi Rama

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka reaguar ndaj fjalimit të kryeministrit Rama në Pogradec, në të cilin bëri ironi me opozitën dhe me Klevis Balliun.

 

Me anë të një statusi në rrjetin social ‘Facebook’, Balliu shkruan se kryeministri Rama sot zhvilloi një miting me karrige bosh dhe i  braktisur nga qytetarët. Balliu paralajmëroi se Rama tashmë është i tmerruar nga përgjimet e reja të gazetës ‘Bild’, të cilat gazetari Peter Tiede tha se do t’i publikonte ditën e nesërme pasdite.

‘KARRIGET BOSH NË MITINGJET E RAMËS NË POGRADEC

Sipas filxhanit të Lindës që ja more Sorosit ajo është mërzitur për Spiropalin dhe ti je i tmerruar për përgjimet që sjell Bild nesër. Dhe sipas filxhanit ti me 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut jo vetëm në Pogradec por në mbarë Shqipërine’- ka shkruar Balliu.

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075690984725952
array(1) { ["section"]=> string(113) "u-tall-me-balliun-ne-pogradec-ish-deputeti-i-pergjigjet-rames-do-te-te-dalin-pergjimet-e-bildit-ne-filxhan-168480" }