U tha se do punonte në Itali, Arjola Shehu tregon pse u anulua projekti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:41 25-04-2019 U tha se do punonte në Itali, Arjola Shehu tregon pse u anulua projekti

Pak muaj më parë u përhap lajmi se moderatorja Arjola Shehu do të braktiste median shqiptare për një projekt në Itali.

E ftuar mbrëmë në 'Soiree', Ajola u pyet për këtë projekt. Bëhej fjalë për anteprimën "Tipicita", e cila do të mbahej në 9, 10 dhe 11 mars në Fermo të Italisë, dhe do e prezantonte Ajola.

"Fillimisht ishte një projekt që kishte të bënte me ambasadën italiane. Më pas disa sipërmarrës italianë që gjendeshin në event, u tëhoqën, u rekrutuan për të prezantuar një tjetër produksion po themi...", u shpreh moderatorja.

-640-0-5cc17daf83450.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032279968261719
array(1) { ["section"]=> string(77) "u-tha-se-do-punonte-ne-itali-arjola-shehu-tregon-pse-u-anulua-projekti-161799" }