U tha se është lidhur me modelen, reagon Robert Berisha me këtë FOTO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:13 12-09-2019 U tha se është lidhur me modelen, reagon Robert Berisha me këtë FOTO

Ditën e djeshme në mediat rozë u përhap me shpejtësi lajmi se Robert Berisha pas ndarjes me Norën ka nisur një romancë të re.

Sipas asaj që u raportua, këngëtari ndodhej me pushime në Stamboll së bashku me të dashurën e tij të re, modelen Jessica Kadiu, e cila jeton në New York.

Mirëpo, nuk ka vonuar shumë dhe këngëtari ka reaguar vetë. Roberti ka publikuar një foto, ku shfaqet me Jessin, Rina Balajn dhe dy vajza të tjera.

Ai njofton se së shpejti do vijë me një projekt të ri dhe siç duket Jessica do jetë pjesë e tij.

Ndërkohë, mbetet sërish e paqartë nëse Robertin dhe modelen i ka bërë bashkë vetëm projekti, apo ka diçka më shumë mes tyre.

roberti.jpg

rrr.jpg

roberti3-392x600.png

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010579109191895
array(1) { ["section"]=> string(74) "u-tha-se-eshte-lidhur-me-modelen-reagon-robert-berisha-me-kete-foto-178158" }