U tha se është ndarë me Loredanën, reagon për herë të parë Mozzik (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:14 12-09-2019 U tha se është ndarë me Loredanën, reagon për herë të parë Mozzik (FOTO)

Disa ditë më parë në media qarkulluan lajme se Mozzik dhe Loredana janë ndarë.

Dyshimet u shtuan kur Mozzik nuk e uroi për ditëlindje këngëtaren dhe e as nuk u pa i pranishëm në festë.

Teksa asnjëri prej tyre nuk ka folur lidhur me këtë, vjen edhe reagimi i parë lidhur i Mozzik. Ky i fundit ka publikuar disa imazhe lidhur me një projekt të ri të saj.

Ndërsa Loredana punon për këngë të reja, duket se Mozzik qëndron në prapaskenë.

Screenshot_2-43.jpg

Screenshot_3-37.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086569786071777
array(1) { ["section"]=> string(76) "u-tha-se-eshte-ndare-me-loredanen-reagon-per-here-te-pare-mozzik-foto-178190" }