U tha se është ndarë nga biznesmeni, Inva Mula sqaron gjithçka në këtë FOTO me Ramadanin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:48 21-07-2019 U tha se është ndarë nga biznesmeni, Inva Mula sqaron gjithçka në këtë FOTO me Ramadanin

Ditët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se sopranoja Inva Mula i ka dhënë fund martesës me biznesmenin e njohur Ethem Ramadani, me të cilin ka edhe një vajzë.

Në shtyp u tha se arsyet ekonomike e kanë çuar çiftin drejt ndarejs, mirëpo ajo foli vetë, duke i hedhur poshtë të gjitha këto.

Sakaq, mbremjen e djeshme këngëtarja ka publikuar foto krah bashkëshortit të saj, duke mohuar të gjitha zërat që kanë qarkulluar ditët e fundit. Inva dhe Ramadani shfaqen më të dashuruar se kurrë pranë njëri-tjetrit.

"Pas koncertit për Fondacionin Gjelosh Gjokaj", shkruan sopranoja në diçiturën e fotos.

inva.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019107103347778
array(1) { ["section"]=> string(94) "u-tha-se-eshte-ndare-nga-biznesmeni-inva-mula-sqaron-gjithcka-ne-kete-foto-me-ramadanin-172839" }