U tha se ishin zënë, Anxhela PERISTERI përgëzon përzemërsisht Erik LLOSHIN (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:58 25-08-2019 U tha se ishin zënë, Anxhela PERISTERI përgëzon përzemërsisht Erik LLOSHIN (VIDEO) Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi

Këngëtarët Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi nuk kanë asnjë konflikt midis tyre.

Një postim në ‘’Instagram’’ të këngëtares për kolegun dhe mikun e saj ku e përgëzon për këngën e re ‘’Pengu dashnis’’.

Prej kohësh përflitej se marrëdhëniet midis tyre ishin shkëputur. Dyshimet u shtuan kur Lloshi nuk mori pjesë në recitalin e Anxhela Peristerit, ndërsa kjo e fundit nuk u pa në mesin e të ftuarëve në dasmën e 30-vjeçarit.

‘’Shumë suksese, Erik! Dashuria të frymëzoftë për këngë sa më të bukura!’’
Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027266025543213
array(1) { ["section"]=> string(86) "u-tha-se-ishin-zene-anxhela-peristeri-pergezon-perzemersisht-erik-lloshin-video-176266" }