U tha se ishte lidhur me miliarderin e moshuar indian, Isida sqaron skandalin e madh të modeles shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:27 28-05-2020 U tha se ishte lidhur me miliarderin e moshuar indian, Isida sqaron skandalin e madh të modeles shqiptare Agnesa Vuthaj

Lajmi për lidhjen e dashurisë së modeles shqiptare Agnesa Vuthaj me miliarderin indian Chetan Sandesara, shumë më të madh në moshë se ajo si dhe i kërkuar në të gjithë botën për pastrimin e 725 milionë dollarëve dhe mashtrim bankar, “pushtoi” mediet në Kosovë e Shqipëri më herët.

 

Mikesha e saj, balerina e njohur Isida Mollaymeri ka folur në emisionin ‘Glamour Zone’ në ORA news në lidhje me këtë ngjarje ku thekson se këto thashetheme kanë lindur për ti prishur asaj imazhin.

Ester Bylyku: Çfarë mendon për këtë skandalin kunddrejt Agnesës? Mendoj se asnjë femër nuk meriton t`i keqpërdorin emrin në atë mënyrë.

Isida Mollaymeri: Mendoj që ne jemi të këqinjt e vetes. Në momentin që ti sheh dikë mirë, pse dëshiron t`i bësh keq?  Mendoj që është keqdashja e personave të tjerë. Agnesës nuk i kanë dal asnjëherë kështu gjërash, dhe kanë dashur t`i bëjnë emrin pis. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066540241241455
array(1) { ["section"]=> string(111) "u-tha-se-ishte-lidhur-me-miliarderin-e-moshuar-indian-isida-sqaron-skandalin-e-madh-te-modeles-shqiptare-208131" }