U tha se janë ndarë, 'kapen mat' Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:45 15-05-2019 U tha se janë ndarë, 'kapen mat' Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari (FOTO)

Prej muajsh është përfolur se trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha dhe partneri i saj Vis Bajraktari janë ndarë.

Ky lajm u komentua gjatë, mirëpo as Lori dhe as Visi nuk reaguan për ta hedhur poshtë një gjë të tillë ose edhe për ta pranuar. Kjo shtoi edhe më shumë dyshimet se ata nuk janë më bashkë.

Mirëpo, së fundmi dyshja janë fotografuar së bashku në rrugët e Tiranës. Në foton e publikuar nga INTV shihet se çifti ecin në krah të njëri-tjterit.

-640-0-5cdb290f8602a.jpg

-640-0-5cdb290f0c9bf.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026208162307739
array(1) { ["section"]=> string(71) "u-tha-se-jane-ndare-kapen-mat-lori-hoxha-dhe-vis-bajraktari-foto-164395" }