U tha se u nda me Stresin, por Kejsi i bëri lëmsh të gjithë me këtë detaj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 20-07-2019 U tha se u nda me Stresin, por Kejsi i bëri lëmsh të gjithë me këtë detaj (FOTO)

Disa ditë më parë në media filluan të qarkullonin zëra për një ndarje të mundshme të reperit të njohur Stresi dhe partneres së tij, Kejsit.

Mirëpo, Kejsi i ka çoroditur edhe njëherë fansat. Teksa të gjithë mendonin se lidhja e tyre ka marrë fund, bukuroshja ka habitur me një detaj.

Në një postim të fundit në rrjetet sociale ajo shihet duke mbajtur një varëse në qafë me gërmën "A". Ndërsa fansat kanë ngritur dyshime se ky detaj ka të bëjë me emrin e vërtetë të Stresit, Arkimed.

Ndërkohë, nuk përjashtohet mundësia se gërma mund të jetë dedikim për ndonjë person tjetër të dashur për Kejsin.

1-338.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023639917373657
array(1) { ["section"]=> string(84) "u-tha-se-u-nda-me-stresin-por-kejsi-i-beri-lemsh-te-gjithe-me-kete-detaj-foto-172780" }