U transferua me bujë në Spanjë, 'ylli' i Real Madrid përfundon në Kategorinë e Dytë angleze

Publikuar tek: sport, më 19:14 13-08-2018 U transferua me bujë në Spanjë, 'ylli' i Real Madrid përfundon në Kategorinë e Dytë angleze

Real Madrid ka marrë me shumë bujë sulmuesin Martin Odegaard, por që deri më tani nuk ka arritur të bëjë asgjë me kampionët e Europës, vetëm se është huazuar në skuadra të ndryshme.

Sikurse raportojnë mediat italiane, lojtari kërkohet nga tre ekipe të Championsship në Angli. 19 vjeçari është midis Middlebrough, Derby dhe Aston Villa-s, ndërsa mbetet për t'u parë se ku do tëpërfundojë.

Deri më tani madrilenët nuk i kanë besuar lojtarit në formacionin kryesor dhe janë në pritje që ai të arrijë formën e tij maksimale për të qenë gati për formacionin titullar në "Santiago Bernabeu".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr fund 'telenovela', Luka Modriç i përgjigjet INTERIT
U largua nga Spanja, Pique mendon për fundin e karrierës »
Article Logic
Execution time: 0.010571956634521
array(1) { ["section"]=> string(95) "u-transferua-me-buje-ne-spanje-ylli-i-real-madrid-perfundon-ne-kategorine-e-dyte-angleze-131009" }