U transferua me shumë bujë në Barcelonë, lojtari vendos për të ardhmen e tij

Publikuar tek: sport, më 18:03 08-08-2018 U transferua me shumë bujë në Barcelonë, lojtari vendos për të ardhmen e tij

Ousmane Dembele nuk largohet nga Barcelona.

Lajmin e ka konfirmuar vetë lojtari, i cili në një prononcim për "Sport" është shprehur se do të qendrojë bnë "Camp Nou" dhe tashmë është duke u përgatitur për Superkupën e Spanjës.

Anësori është transferuar në Spanjë sezonin e shkuar me shumë bujë, por që brenda një viti futbollistik nuk ka mundur të jap më të mirën e tij në fushën e lojës, madje edhe për shkak të dëmtimeve që nuk e lejuan të arrinte në formën e tij më të mirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072281360626221
array(1) { ["section"]=> string(82) "u-transferua-me-shume-buje-ne-barcelone-lojtari-vendos-per-te-ardhmen-e-tij-130542" }