U vetëizolua se qëndroi pranë këngëtarit të prekur nga koronavirusi, Shkëlzen Jetishi mbaron ditët e vetëizolimit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 01-04-2020 U vetëizolua se qëndroi pranë këngëtarit të prekur nga koronavirusi, Shkëlzen Jetishi mbaron ditët e vetëizolimit Kengetari Shkelzen Jetishi

Këngëtari i njohur kosovar Shkëlzen Jetishi ka publikuar sot një video nga ambientet e jashtme të shtëpisë së tij në Gjakovë, pasi ka përfunduar dhe periudhën e vetëizolimit.

“Miq, dashamirë, fansa,

Sot mbarova vetizolimin dhe jam shumë mirë si çdo ditë.

Ju përshendes të gjithëve duke ju kërkuar që të rrini sa më shumë në shtëpitë tuaja.

Do ja dalim! Shkelzen Jetishi”, shkruan këngëtari ndërsa publikon dhe një video.

Shkëlzen Jetishi është detyruar nga Policia një javë e gjysmë më parë të qëndroj i mbyllur në shtëpi pasi ka qenë në shoqëri me këngëtarin tjetër nga Gjakova Muhamet Sejdiu, i cili rezultoi pozitiv në testin për koronavirus.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.020228147506714
array(1) { ["section"]=> string(119) "u-veteizolua-se-qendroi-prane-kengetarit-te-prekur-nga-koronavirusi-shkelzen-jetishi-mbaron-ditet-e-veteizolimit-200970" }