U vra në atentat në Durrës, dedikimi prekës i shoqes së Juxhin Dautaj

Publikuar tek: aktualitet, më 19:04 28-04-2017 U vra në atentat në Durrës, dedikimi prekës i shoqes së Juxhin Dautaj

Juxhin Dauti u vra në atentat në Durrës bashkë me ish-shefin e policisë Ervin Dalipaj, disa ditë më parë nga një bresheri plumbash.

Nga hetimet paraprake thuhet se dy djemtë janë takuar me dy vajza me “smart” vetëm pak minuta përpara atentatit. Dëshmia e tyre është marrë tashmë nga policia por duket se nuk i ka ndihmuar hetimet. Ndërsa të paktë janë ata që flasin për këtë ngjarje, një vajzë nuk ka nguaruar të thotë disa fjalë në Instagram për Juxhin Dauitin, që siç thotë ajo ishin shokë.

“Lamtumirë shoku ime. Sikur ta dinim që kjo do të ishte rruga e fundit tënd tragjik, do të qendronim aty pranë teje deri në momentet e fundit të jetës tëndë! Por ja që këto janë punët e Zotit. T’u pre rruga e jetës në mes, për të mos u kthyer më kurrë. U prehsh në paqe o Juxhin. Do mbetesh gjithmonë në zemrat tona si një shok i rrallë!”, është shprehur mikesha e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ky është polici me origjinë shqiptare që u sulmua mbrëmë nga protestuesit maqedonas
Arrestohen dy shpërndarës kokaine në Tiranë, njëri komandant tjetri ish-polic, kolegët i shtrijnë përtokë dhe u vënë prangat (EMRAT- VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010248899459839
array(1) { ["section"]=> string(74) "u-vra-ne-atentat-ne-durres-dedikimi-prekes-i-shoqes-se-juxhin-dautaj-76799" }