U vra në atentat në Gjermani, shpërthen rrjeti pas vdekjes së 19-vjeçarit nga Burreli (EMRI-FOTO-DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:37 14-08-2019 U vra në atentat në Gjermani, shpërthen rrjeti pas vdekjes së 19-vjeçarit nga Burreli (EMRI-FOTO-DETAJE) Viktima Keidi Pasha

Newsbomb.al mëson se i riu shqiptar i qëlluar për vdekje me breshëri arme në Gjermani është 19 vjeçari Keidi Pasha. I riu me origjinë nga Burreli është qëlluar me armë nga një makinë në ecje, teksa kishte dalë me kushëririn e tij.

Mesazhet për Keidi Pashën në rrjetet sociale nga miq e të afërm janë të shumta për ti shprehur ngushëllimet familjes Pasha.

Keidi Pasha vdiq ditën e sotme në Wolfsburg të Gjermanisë pasi u qëllua me 6 plumba nga një makinë në ecje, ndërsa kalonte rrugën bashkë me kushëririn e tij, i cili është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Ende nuk dihen arsyet e vrasjes makabër, por policia gjermane raportoi se po heton çdo pistë të mundshme.

keidi pasha.jpg

pasha.jpg

k p.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069801807403564
array(1) { ["section"]=> string(108) "u-vra-ne-atentat-ne-gjermani-shperthen-rrjeti-pas-vdekjes-se-19-vjecarit-nga-burreli-emri-foto-detaje-175362" }