U zhduk dje të 'Rana e Hedhun', vijojnë kërkimet për 18-vjeçarin në plazhin e Shëngjinit (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:49 24-06-2019 U zhduk dje të 'Rana e Hedhun', vijojnë kërkimet për 18-vjeçarin në plazhin e Shëngjinit (EMRI) Foto ilustruese

Polumbarët e Forcave Speciale dhe policia kufitare, vijojnë kërkimet për 18-vjeçarin, i cili dyshohet se është mbytur te plazhi “Rana e Hedhun” në Shëngjin.

18-vjeçari Ergit Mece humbi kontaktet me familjarët pasditen e së dielës.

Policia njoftoi ditën e djeshme se në plazhin e Shengjinit, dyshohet se është mbytur 18-vjeçari.

Edhe familjarët e shqetësuar të 18-vjeçarit po kontrollojnë në det për të gjetur trupin, me ndihmën edhe të pushuesve të tjerë, por pa rezultat.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060909986495972
array(1) { ["section"]=> string(97) "u-zhduk-dje-te-rana-e-hedhun-vijojne-kerkimet-per-18-vjecarin-ne-plazhin-e-shengjinit-emri-169496" }