U zhduk nga Instagrami, Dua Lipa fotografohet në shkallët e emergjencës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:13 15-10-2019 U zhduk nga Instagrami, Dua Lipa fotografohet në shkallët e emergjencës

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa fshiu të gjitha fotografitë në rrjetin social Instagram, ndërsa motivet nuk janë ende të qarta.

Ndërkaq, së fundmi, kanë qarkulluar disa foto të saj në shkallët e emergjencës të një pallati me një pallto të gjatë ngjyrë portokalli.

E përditshmja britanike “Daily Mail” arriti të zbulonte se këngëtarja 24-vjeçare po realizonte xhirimet e klipit të ri.

Duket se për veshjen Dua është frymëzuar nga stili i viteve ’80 dhe i ka qëndruar besnike modelit të ri të flokëve, bjonde e të zinj bashkë.

Mbetet për tu parë se kush do të jetë projekti i ri muzikor i këngëtares që mesiguri do të pritet mjaft mirë nga fansat e saj.

dualipaa-1571067786-300x186.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.070407867431641
array(1) { ["section"]=> string(77) "u-zhduk-nga-instagrami-dua-lipa-fotografohet-ne-shkallet-e-emergjences-182089" }