U zu me të dashurin dhe i dogji 4 makinat biznesmenit, ku është sot Desara Mançellari

Publikuar tek: aktualitet, më 13:32 20-03-2017 U zu me të dashurin dhe i dogji 4 makinat biznesmenit, ku është sot Desara Mançellari

Desara Mançellari është vajza cila gjatë vitit të kaluar u shndërrua në një personazh mediatik, pasi i dogji të dashurit 4 makina pas zënkës së tyre të radhës.

Por çfarë i ka ndodhur vajzës nga Tirana dhe ku ndodhet ajo sot?

Desara mësohet se ndodhet aktualisht në burgun e grave në Tiranë, ku do të vuajë dënimin për rreth dy vjet e gjysmë. 23-vjeçarja është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 3 vjet e 6 muaj heqje lirie, por me gjykim të shkurtuar ajo do të bëjë përfundimisht 2 vjet e 4 muaj burg.

Ajo i dogji babait të të dashurit biznesmen V. Papajani, 56 vjeçar, katër mjete, tip “Audi”, “Volkswagen”, “Rulotë” dhe një kamioncinë.

Vajza ka pranuar se e ka bërë këtë për hakmarrje, pas zënkave me djalin dhe familjarët e tij.  Mançellari dhe Filipi, kanë qenë të dashur dhe për këtë lidhje kishin dijeni të dyja familjet. Mirëpo një sherr i momentit mes dy të rinjve ka sjellë dhe nxehjen e situatës, ku djali ka rrahur 23-vjeçaren duke e goditur në fytyrë.

de.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina “fluturon” motorin te Ura e Tabakëve, plagosën dy persona
Pas Zharrzës, tjetër fshat në Fier ngrihet në revoltë: Bojkotojmë zgjedhjet nëse ndërtoni impiantin e mbetjeve »
Article Logic
Execution time: 0.010372877120972
array(1) { ["section"]=> string(90) "u-zu-me-te-dashurin-dhe-i-dogji-4-makinat-biznesmenit-ku-eshte-sot-desara-mancellari-72524" }