U zyrtarizua sot President i SHBA, ‘e pazakonta’ ndodh në Vlorë: Bujar Leskaj i PD shpërndan librin e Biden, jep autografe pa qenë ai autori

Publikuar tek: politike, më 18:39 20-01-2021 U zyrtarizua sot President i SHBA, ‘e pazakonta’ ndodh në Vlorë: Bujar Leskaj i PD shpërndan librin e Biden, jep autografe pa qenë ai autori Bujar Leskaj në Vlorë duke shpërndarë librin e Joe Biden

Ditën e sotme është zyrtarizuar Joe Bide, si presidenti i 46-të i SHBA.

Në të njejtën kohë kur po zhvilloj ceremonia e inagurimit të Biden, disa të rinj të FRPD së Vlorës kanë mbushur zyrat e shtabit elektoral të PD Vlorë, ku i pranishëm ka qenë dhe drejtuesi politik për PD në këtë qark, Bujar Leskaj.

Ai prezantoi dy libra, ndër to dhe “Joe Biden-ëndërrimtari amerikan”, shkruar nga Evan Osnos dhe përkthyer nga Taulant Hatia.

Në fund Leskaj ka dhuruar disa libra me autografin e tij, dhe pse nuk është as autori dhe as përkthyesi i librit.

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha i përgjigjet Ramës: Kur ti qesh, Shqipëria qan, ne do sjellim një të ardhme më të mirë për familjet shqiptare
“Është mirëpritur botërisht”, Berisha uron Presidentin e SHBA, Joe Biden »
Article Logic
Execution time: 0.013751029968262
array(1) { ["section"]=> string(142) "u-zyrtarizua-sot-president-i-shba-e-pazakonta-ndodh-ne-vlore-bujar-leskaj-i-pd-shperndan-librin-e-biden-jep-autografe-pa-qene-ai-autori-235745" }