“Ua nxin jetën” me oraret, por sot kompania e fluturimeve në Rinas bën një gjest të bukur për pasagjeret në bord

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:48 08-03-2017 “Ua nxin jetën” me oraret, por sot kompania e fluturimeve në Rinas bën një gjest të bukur për pasagjeret në bord

Ndonëse ndonjëherë problematike me oraret e nisjeve dhe avarive të ndryshme, kompania e fluturimeve “AlbaWings" ditën e sotme u ka falur buzëqeshje pasagjerëve të saj.

Pikërisht në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, për 8-marsin, “Alba Wings” u ka dhuruar tulipanë femrave pasagjere duke i uruar mirsëardhjen në bord.

Një gjest që duhet vlerësuar pasi e vërteta është që kjo kompani është e vetmja që ka menduar për t’i dhorojë diçka simbolike vajzave dhe grave. E pse jo, për t’i kërkuar kështu falje.

blu1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099539756774902
array(1) { ["section"]=> string(115) "ua-nxin-jeten-me-oraret-por-sot-kompania-e-fluturimeve-ne-rinas-ben-nje-gjest-te-bukur-per-pasagjeret-ne-bord-71217" }