Uau çfarë elegance…e ministres sonë të Integrimit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 19-01-2015 Uau çfarë elegance…e ministres sonë të Integrimit

Menjëherë pas një konference për shtyp, ku plot zyrtarizëm ministrja Klajda Gjosha prezantoi objektivat e ministrisë për këtë vit, përfitoi të dilte në korridorin e institucionit për të bërë foton që shihni. Duket qartë që ka mbetur sërish elegante, edhe pas lindjes së djalit të saj Luis, rreth 3 muaj më parë.

 

Kjo foto nuk është shkrepur nga ndonjë gazetar apo person gjendur rastësisht aty, por nga vetë komunikuesit e saj për shtyp.

 

Një mënyrë kjo për të shfaqur ministren jashtë formatit të qeveritarit ulur para tavolinës a foltores me mikrofonë rreth e rrotull apo një rast për t’i treguar publikut elegancën?!

 

Ja, ky është lajm! Jo deklaratat e sotme të Gjoshës për Shqipërinë dhe Bashkimin Europian që tingëlluan tepër të zakonshme por eleganca e pacënuar e vetë ministres :)

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034549951553345
array(1) { ["section"]=> string(53) "uau-cfare-elegance-e-ministres-sone-te-integrimit-950" }