Uau çfarë trupi! Dorina Mema e parezistueshme me këta supermuskuj…(FOTO)

Publikuar tek: sport, më 07:02 01-10-2016 Uau çfarë trupi! Dorina Mema e parezistueshme me këta supermuskuj…(FOTO)

Ua çfarë trupi! Këtë mendon sapo sheh fotot. Sportisten Dorina Mema e kishim parë edhe në foto të tjera, por me bikini në një studio televizive përballë prozhektorëve ku duket çdo muskul jo.

Ja ku është në këtë foto, në studion e Rudina Magjistarit duke performuar përpara pjesëmarrjes në kompeticionet ndërkombëtare të Hungarisë dhe Tajlandës.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01388692855835
array(1) { ["section"]=> string(75) "uau-cfare-trupi-dorina-mema-e-parezistueshme-me-keta-supermuskuj-foto-54707" }