Udhëtoi 100 kilometra pastaj kujtohet se harroi gruan te pika e karburantit

Publikuar tek: bota, më 21:03 17-01-2016 Udhëtoi 100 kilometra pastaj kujtohet se harroi gruan te pika e karburantit Foto ilustruese

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Amerikën e Jugut ku një burrë ka harruar gruan e tij në një pikë karburanti, dhe është kujtuar për të pas 100 kilometrave rrugë.

Sipas “The Telegraph”, shoferi me emrin Ëalter po udhëtonte nga Argjentina drejt Brazilit kur gjatë rrugës iu desh të ndalonte për të furnizuar makinën me karburant.

Ëalter shkoi në tualetë, por ajo që nuk kuptoi kur u nis ishte se edhe bashkshortja e tij që gjatë gjithë rrugës po flinte në sediljen e pasme, kishte dalë nga makina për të shkuar në tualetë.

Duke menduar se gruaja po flinte ende gjumë, ai nisi udhëtimin e tij turistik, ndërsa vetëm pas 100 kilometrash vuri re se gruaja mungonte.

Kur u kthye sërish te karburanti, ai tha se e gjeti gruan tepër të nevrikosur dhe nisi të qëllonte me shkelma makinën. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013046026229858
array(1) { ["section"]=> string(81) "udheton-100-kilometra-pastaj-kujtohet-se-harroi-gruan-te-pika-e-karburantit-30246" }