Udhëtonin në kahe të kundërta dhe aksidentuan për vdekje 61-vjeçarin, arrestohen dy të rinjtë në Lezhë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:01 30-11-2020 Udhëtonin në kahe të kundërta dhe aksidentuan për vdekje 61-vjeçarin, arrestohen dy të rinjtë në Lezhë Foto ilustruese

Një 19-vjeçar dhe një 22-vjeçar kanë rënë në prangat e policisë, pasi kanë aksidentuar për vdekje një persona.

Në pranga kanë rënë shtetasit A.Xh.,22 vjeç dhe N.M.,19 vjeç, banues në Lezhë.

Personat në fjalë, rreth orës 17:30, të datës 29.11.2020, në aksin rrugor Lezhë-Milot,në Ishull Lezhë,  duke lëvizur  me mjetet e tyrë tip “Benz ” dhe “BMË”, në sense të kundërta, kanë aksidentuar shtetasin Gj.K.,61 vjeç,banues në Lezhë, i cili ka humbur jetën.

Njoftimi i plotë:

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në D.V.P Lezhë arrestuan në flagrancë shtetasit:A.Xh.,22 vjeç dhe N.M.,19 vjeç, banues në Lezhë.

Këta shtetas,rreth orës 17:30,të datës 29.11.2020, në aksin rrugor Lezhë-Milot,në Ishull Lezhë,  duke lëvizur  me mjetet e tyrë tip “Benz ” dhe “BMË”, në sense të kundërta, kanë aksidentuar shtetasin Gj.K.,61 vjeç,banues në Lezhë, i cili ka humbur jetën.

Materialet hetimore iu referuan u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Elbasan, 16-vjeçari bie ne kontakt me korrentin, dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën
I shtruar te ‘Shefqet Ndroqi’ prej 10 ditësh, gjendja po përkeqësohej, 60 vjeçari nga Rrësheni u hodh nga spitali kur po ndërroheshin mjekët (EMRI-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.010976076126099
array(1) { ["section"]=> string(108) "udhetonin-ne-kahe-te-kunderta-dhe-aksidentuan-per-vdekje-61-vjecarin-arrestohen-dy-te-rinjte-ne-lezhe-229604" }